Stilingų DVD grotuvų porelė

Itin stilingas ir modernus DVD grotuvas DVS450H nuskynė nugalėtojo laurus net dviejuose prestižiniuose tarptautiniuose dizaino apdovanojimuose – iF Design 2009 ir Red dot Design.

LG DVS450H DVD grotuvas

Dizaino korifėjai išskyrė ypač rafinuotą DVS450H grotuvo išvaizdą, įvertino aukštą vaizdo kokybę ir pažangią vartotojo sąsają.

iF Product Design yra vienas iš labiausiai pasaulyje vertinamų dizaino apdovanojimų. Šį konkursą, kurio laimėtojai buvo paskelbti kovo 3 d., organizuoja Hanoveryje įsikūręs Tarptautinis dizaino forumas (International Forum Design GmbH).

LG DVS450H DVD grotuvas

Konkurse pristatomi produktai varžosi skirtingose (pramonės, medicinos ir sveikatos, namų elektronikos) kategorijose. Vertinamas yra gaminio stilius ir jo funkcijos. Laimėtojai turi pasižymėti išskirtine dizaino estetika, unikaliomis funkcijomis ir būti inovatyvūs.

Tuo tarpu Red dot apdovanojimas yra skiriamas už geriausiai atspindimas naujoves, funkcionalumą bei aukščiausią gaminio kokybę rinkoje. Laimėtojai patenka į Red dot dizaino muziejų ir yra eksponuojami tarptautinei dizaino bendruomenei.

LG DVS450H DVD grotuvas

DVS450H turi tris skirtingas statymo pozicijas, todėl ji galima pastatyti taip, lyg jis plaukiotų ore. Grotuvas gali būti montuojamas ant sienos, taip jis atrodys panašus į plokščiaekranį televizorių, o jūs sutapysite vietos ant stalo. Skirtingai nuo kitų DVD grotuvų, DVS450H yra šiek tiek pakeltas virš apvalaus pagrindo, o tai suteikia aparatui unikalią išvaizdą, kai jį pastatote ant lygaus paviršiaus.